با توجه به اینکه تمامی محصولاتی که روی سایت قرار دارند سفارشی ست مخصوصا بخش چاپ طرح دلخواه در صورتیکه سفارشی را بدستتان برسید و به دلایل ذیل :

  • سایز اندازه نبود. (قبل از خرید در سایت به بخش انتخاب سایز مراجعه کنید)
  • از طرح کالا خوشم نمی آید.

به هیچ عنوان کالا عودت داده نمیشود و دلیل آن هم سفارشی بودن تمامی محصولات و چاپ بر اساس خرید شما بوده که نمی توان محصول تولید شده برای شما را مجددا به فروش رساند.

می توان گفت که روک چاپ اولین سایتی در میان رقبا هست که برای چاپ سایز های a3 (ابعاد بزرگ) هزینه ی اضافی دریافت نمی کند و با توجه به سایز تیشرت و محدوده ی چاپ از ابعاد کوچک و بزرگ روی کار چاپ میزند.

پس بنابراین شما روی هر سایزی از پوشاک ما ، اندازه ی استاندارد طرح خود را خواهید داشت.

شما میتوانید از طریق بخش چاپ طرح دلخواه طرح مورد نظر خود را روی انواع محصولات موجود چاپ کنید و یا از طریق صفحه فروشگاه میتوانید تمامی طرح های آماده را مشاهده و از بین صدها طرح یکی را انتخاب نمایید.

پرداخت سفارش به صورت آنلاین میباشد.

پرداخت وجه به صورت “پرداخت درب منزل” به دلیل سفارشی بودن کارها امکان پذیر نمیباشد.

تمامی سفارشات با پست جمهوری اسلامی ایران ارسال میشوند.

هزینه ارسال برای تهران 10 هزار تومان 

و برای شهرستان 12 هزار تومان میباشد.

پس از ثبت و تایید نهایی سفارشات ارسال کالا برای تهران یک الی سه روزکاری و برای شهرستان دو الی چهار روز کاری میباشد.

در صورتیکه در زمان اعلام شده فوق سفارش خود را دریافت ننمودید شماره یا نام سفارش دهنده را به واتس اپ یا تلگرام مجموعه روک چاپ ارسال فرمایید تا مراتب بررسی گردد.

در صورتیکه مرسوله شما به هردلیلی(آدرس اشتباه، عدم حضور در محل و…) برگشت داده شود جهت ارسال مجدد نیازمند پرداخت هزینه پست میباشد.

بله شما میتوانید هر طرحی که مدنظرتان هست بصورت سفارشی جهت چاپ روی محصولات قابل ارائه ارگ مارکت سفارش دهید جهت اینکار کافیست به صفحه چاپ طرح دلخواه مراجعه نمایید.

علاقه مندی ها 0
مقایسه